Dělící technika Mixéry a šlehače Barové mixéryBlendtec mixer CHEF 775, nádoba WildSide 3Q

Blendtec mixer CHEF 775, nádoba WildSide 3Q

Chcete poradit? Zavolejte 606 600 170

Naše doporučení

Nový model univerzálního profesionálního mixeru Blendtec CHEF 775W, je vybaven výkonným motorem o příkonu 1,8 kW a mixovací velkou 5-ti strannou nádobou WildSide+3Q s maximálním obsahem 2,83 litru. Mixer je určen pro použití v baru nebo kuchyni. Mixéry Blendtec jsou vytvořeny podle nejvyšších obchodních jakostních norem, což z nich dělá technologicky nejvyspělejší mixéry, které si můžete koupit.

Kat. č.: BLE-CHEF775W
Blendtec (USA)
 • max. objem: 2,83 l
 • napětí: 230 V
 • příkon: 1,8 kW 
 • rozměry (š/h/v): 178 x 234 x 395 mm
 • produkce za den: 30-60 koktejlů
 • ovládání: dotykové
 • použití: profesionální
 • tepelná ochrana: ano
 • zabudování do desky: ne
 • automatické vypnutí: ano
 • materiál krytu motoru: plast
 • počet rychlostí: 8
 • počet programů: 9
 • pulsní volba: ano
 • barva: černá
 • regulace otáček: kapacitní tahový regulátor
 • nádoba v ceně: 1x WildSide 3Q
 • váha: 4,3 kg


Model v elegantní univerzální černé barvě.

Nový model universálního mixeru pro komerční použití modelové řady Blendtec Chef 775.
Součástí balení je velká nádoba WildSide Plus 3Q určená na mixování koktejlů, smoothie, zmrzlin, polévek ale je ideální i pro jemné rozmixování omáček. Pětistranná Tritanová nádoba WildSide+3Q bez použití BPA je vybavena velkou 4 palcovou nerezovou sestavou 2 ramenných nožů, která i díky vysokým otáčkám motoru rozdrtí nejen čerstvé suroviny, ale i mražené ovoce stejně jako listovou zeleninu. Díky speciálnímu tvaru nádoby WildSide Plus a nožové sestavy bude každý koktejl, polévkový krém nebo omáčka rozmixován do zcela jemné hladké konzistence bez kousků. Pokud Vám po mixování zůstanou v nádobě kousky surovin, pak jste zvolili buď špatný krátký mixovací program nebo je potřeba recept obohatit více tekutinami.
Motorová jednotka mixéru Blendtec Chef 775 o příkonu 1800 W s přímým náhonem na hřídel nože nádoby.
Hvězdicovitý drážkovaný unašeč rotoru motorové jednotky je vyroben z velmi odolné kalené oceli. Plně automatický provoz mixeru s elektronicky řízenou regulací otáček a doby mixování.
Model Blendtec Chef 775 s dotykovým ovládacím panelem s obrázkovými symboly je vybaven devíti přednastavenými programy automatického mixování:

SMOOTHIE
Tento cyklus je zvláště navržený pro různé typy smoothie a hustých nápojů,ve kterých se často používají husté nebo mražené přísady. Mixér automaticky zpomaluje a zrychluje v průběhu cyklu. To mixéru umožňuje dostat přísady do mixovacího víru a dosáhnout tak požadované textury. Pro použití cyklu Smoothie naplňte nádobu podle návodu v receptu, který používáte, zajistěte víko a stiskněte ikonu Smoothie. Mixér provede cyklus a automaticky se vypne.

ZMRZLINA
Tento cyklus je zvláště navržený pro mražené pokrmy, včetně zmrzliny, sorbetů a mraženého jogurtu. Cyklus zrychluje a zpomaluje ve správných okamžicích, aby zajistil, že vaše mixované pokrmy zůstanou zmrazené. Pro použití cyklu Zmrzlina naplňte nádobu podle návodu v receptu, který používáte, zajistěte víko a stiskněte symbol Zmrzlina. Mixér provede cyklus a automaticky se vypne. Po vytvoření mražený desert ihned podávejte a zbytek uložte do mrazáku.

ŠŤÁVA Z CELÉHO OVOCE A ZELENINY
Tento cyklus je navržený pro kompletní rozmixování tuhých a hustých ingrediencí, včetně mrkve, celeru a semen. Cyklus šťávy z celého ovoce a zeleniny použijte pro jakékoli ovoce a nebo zeleninu se stopkami, semeny nebo slupkami. Při mixování mrkvové šťávy nebo jiných hustých šťáv může být nutné tento cyklus jednou nebo dvakrát opakovat, dokud není dosaženo požadované textury a konzistence.

Dlouhý čas cyklu v kombinaci s otáčkami motoru zahřeje ingredience na vysokou teplotu. Tento cyklus se také dá používat pro horkou čokoládu, sirupy a fondue. Při používání čerstvých přísad pamatujte na to, že rychlost nožů postačuje pro vytvoření dostatku tepla pro zahřátí přísad. Při přípravě polévek nebo horkých pokrmů nepřidávejte žádné kapaliny nebo ingredience o teplotě vyšší než 45°C. Ohřev obsahu nádoby je způsoben pouhým třením surovin a lopatky nože ve vysokých otáčkách.

Dalším ovládacím symbolem modelu Chef 775 je funkce pulsní volby:

PULS
Funkce Puls se používá pro sekání, jemné sekání, šlehání nebo jiné rychlé práce, které nevyžadují dlouhý mixovací cyklus. Puls můžete také použít pro rychlé zamíchání před podáváním. Nastavení pulsu běží s rychlostí 7 a funguje jen po dobu stisku symbolu Pulsu. Po uvolnění symbolu se motor vypne.

Mixér Chef 775 je také vybaven tahovým regulátorem otáček pro možnost vlastní volby rychlosti mixování.
Tuto funkci obzváště oceníte při mixování horkých surovin například omáček, kdy je potřeba začít mixovat v nejnižších otáčkách a s menším obsahem surovin v nádobě, aby jste se neopařili vycházející horkou párou.

KAPACITNÍ TAHOVÝ REGULÁTOR (SLIDER)
Kapacitní tahový regulátor vám umožňuje přesné úpravy otáček mixéru.
Jednoduše přejeďte prstem doprava pro zvýšení otáček mixéru nebo doleva pro snížení otáček.

-----------------------------------------------------------------------------------
Plastový kryt motorové jednotky se vyrábí v základní černé barvě, ale můžete si jej nechat oživit jednou z 10 zajímavých barevných motivů za příplatek 500,- Kč (bez 21% DPH):

-----------------------------------------------------------------------------------
Údržba a čištění nádob Blendtec:
° Výrobce doporučuje mytí nádob v myčce na nádobí, ale nikdy ne v teplotách vyšších než +85°C. Zároveň nedoporučuje uchovávat v nich rozmixované potraviny delší dobu.
° Po použití vždy opláchněte nádobu i víko horkou vodou a řádně osušte. Nádobu můžete naplnit trochou horké vody s mycím přípravkem a spustit pomalý mixovací cyklus. Vždy dokonale vysušte kolem ostří hnacího hřídele.
° Při skladování musí být nádoby vždy suché a v případě stohování nesmí být nikdy zasunuté rukojeťmi do sebe !
° Nevkládejte nádobu do unašeče hnací hřídele za chodu mixéru. To způsobuje předčasné opotřebení hřídele.
° Pokud máte pocit, že se hřídel neotáčí volně, tak nalijte do nádoby alespoň 3 dcl teplé vody a nechte pár minut odstát. Rozpustí se tak usazený cukr z předešlého mixování pod nožem.
° Výrobce doporučuje občasné čištění nádob přípravkem , určené k odstraňování usazených zbytků či nažľoutlých míst. Tím také prodloužíte životnost nádoby a sebe ochráníte před bakteriemi potažmo nemocemi !!! Pozor, opakované mixování mražených surovin způsobuje zmatnění nádoby. Je to naprosto běžný jev a není možno tento stav reklamovat.
° Vibrování nádoby při mixování je naprosto běžné.

Zde je 5 věcí, které Blendtec odlišují od ostatních výrobců :

1) Snadné čištění nádoby 

Poskytne vám pokaždé dokonale hladkou směs. WildSide patentovaná, pětistranná konstrukce nádoby automaticky přitáhne 
ingredience směrem k nožům díky unikátnímu čtvercovému tvaru, který narušuje proud mixování. Místo toho, aby se ingredience
točili v kruhu, jak se to děje v kulaté nádobě, narazí na plochou stranu nádoby.
Setrvačnost pak nese ovoce, led a ingredience po stěně nádoby, dokud se nedostanete na vrchol mixované směsi. V tomto bodě
se otočí a směřuje dolů, přímo na konce mixovacích nožů. Není potřeba žádná manipulace (stírání mixované směsi). 

2) Odolné kalené bezpečné nože: silnější. Bezpečnější

Blendtec nože jsou vyrobeny ze studené kované kalené ocele a jsou až o 80% tlustší a 10 krát 
silnější než nože ostatních mixérů.
Také jsou tupé místo ostrých. Proč ?
Čepele, které se točí více než 490 km za hodinu, nemusí být ostré, aby svou práci dokončily. Místo rozdrcení ledu amraženého ovoce ostrými čepelemi, velká, tupý tvar nožů rozdrtí prakticky cokoliv.
A také čištění je zcela bezpečné.

3) Jednoduché dotykové ovládání.  Moderní dotykové ovládací prvky umožňují odejít od mixování.

Mixéry Blendtec mají moderní dotykové ovládací prvky, které nejen vypadají skvěle, ale činí vše od mixování po vyčištění jednodušší, než kdy jindy. Žádné další hlídání vašeho mixéru – pokaždé vytvoří jediným dotykem perfektně umixovanou směs. 
Elegantní, plochý tvar mixéru se také snadno čistí. Nedochází k zatékáné tekutin do mototorové jednotky nebo ovládacích tlačítek, jako u konkurenčních mixérů.

4) Nerozbitný unašeč.  Nikdy není potřeba vyměnit.

Unašeč otáčí nože, přenáší výkon od motoru k nožům. Když máte co do činění s mixérem stejně silný jako je Blendtec, unašeč musí být odolný. 
Místo spoléhání se na křehké plastové díly, které otáčí naše nože, všechny mixéry Blendtec mají kalený hvězdicovitý drážkovaný unašeč.
Nikdy neprokluzuje, ani není potřeba ho vyměnit, tak připraven k velkému zatížení rok co rok. Vydrží i velké zatížení při nárazovém mixování mražených surovin (jahody, ananas, banán  apod.)       

5) ULTRA vysoce rychlostní motor.  Připraven pro jakýkoliv úkol.

Blendtec mixéry jsou vybaveny nejvýkonnějšími motory v tomto průmyslovém odvětví, které poskytují stejnou obchodní sílu a kvalitu, kterou naleznete ve vašem oblíbeném smoothie obchodě nebo restauraci. 
Naše motory mohou mixovat i ty nejtvrdší suroviny, jako je led, mražené ovoce a syrovou vegetariánskou stravu, raw food, dokonale vytvoří hladkou konzistenci bez přeskakování z rytmu.


Dostupnost: Skladem
Doprava zdarma
19 600 Kč
23 716 Kč s DPH
23716
Image 1 Image 2 Image 3 Image 4 Image 5 Image 6
Výrobci
Kontakt

Sídlo a kancelář    

Sklad

Gastro-Eis-Technik CZ
Bělohorská 77
Praha 6 - Břevnov
Tel: 220 511 952

Nádražní 272
Hostivice
Tel: 725 346 222